O mnie

Jestem Project Managerem z obszernym doświadczeniem w realizacji procesów inwestycyjnych na każdym etapie projektu, począwszy od fazy koncepcyjnej, aż do momentu oddania inwestycji do użytkowania. Mogę pochwalić się nadzorem nad wieloma wielomilionowymi inwestycjami, które z powodzeniem doprowadziłem do zakończenia. Co wyróżnia mnie spośród innych liderów projektów to rozwinięte umiejętności przywódcze, analityczne i organizacyjne.
W trakcie lat zarządzania projektami budowlanymi doszedłem do przekonania, że kluczowe znaczenie mają planowanie i organizacja. Dlatego kładę szczególny nacisk na te dwa obszary już na samym początku projektu. To właśnie dzięki temu podejściu skutecznie prowadzę projekty do zakończenia, trzymając się wyznaczonego harmonogramu, utrzymując wysoką jakość i kontrolując budżet.
Moje zawodowe doświadczenie rozpoczęło się od pracy na stanowiskach cieśli, zbrojarza, brukarza, dekarza, murarza i montera suchych tynków. Ta praca na „frontowym” stanowisku pozwoliła mi zrozumieć proces budowy z perspektywy pracownika budowlanego. Później, zdobywszy uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, oraz po wybudowaniu kilku istotnych obiektów, ukończyłem studia podyplomowe MBA z zarządzania przedsiębiorstwem i projektami. To doskonałe wykształcenie umożliwiło mi jeszcze efektywniejsze zarządzanie projektami oraz zrozumienie potrzeb każdego uczestnika projektu, co wpłynęło na osiągnięcie sukcesu w prowadzonych projektach.
W dzisiejszych czasach, umiejętności przywódcze są kluczowe dla sukcesu projektów. Dlatego tak ważne jest posiadanie tych umiejętności, aby zjednoczyć i prowadzić zespół w kierunku wspólnego celu. Moje umiejętności w zakresie przywództwa uzupełniłem, uczestnicząc w warsztatach z planowania, zarządzania i przywództwa prowadzonych przez polskich oficerów z Jednostki Wojskowej GROM. To doświadczenie pozwoliło mi poznać, jak prawdziwy lider skutecznie zarządza, deleguje obowiązki i rozwija zespół.

Moje doświadczenie zawodowe oraz zdobyte umiejętności miękkie i twarde pozwalają mi pewnie podejmować każdy projekt, który trafi na moje biurko. Prywatnie jestem miłośnikiem górskiej turystyki oraz jazdy konnej w stylu western. To właśnie w tych pasjach znajduję równowagę i inspirację do dalszego rozwoju w roli Project Managera.

Doświadczenie zawodowe

2022-2023 Firma: EBSbud Sp. z o.o.
Stanowisko: Project Manager / Kierownik Budowy

2021-2022 Firma: Ersbet Sp. z o.o.
Stanowisko: Kierownik Budowy

2018-2021 Firma: Q Contract Sp. z o.o. Sp.K.
Stanowisko: Project Manager / Kierownik Budowy

2017-2018 Firma: Centrum Druku Sp. J.
Stanowisko: Project Manager / Kierownik Budowy

2014-2016 Firma: Buma Contractor Sp. z o.o. Sp. k.
Stanowisko: Kierownik Budowy i Robót

2009-2013 Przedsiębiorstwo Rewaloryzacji Zabytków
Stanowisko: Inżynier Budowy

2007-2008 Firma: Mota-Engil Polska S.A
Stanowisko: Cieśla Szalunkowy

2006-2007 Firma: Bladex
Stanowisko: Dekarz / Zbrojarz / Cieśla / Murarz

2005-2006 Firma: Rodax
Stanowisko: Monter Suchej Zabudowy

2004-2005 Firma: Solidbruk
Stanowisko: Brukarz

Wykształcenie

2023
Siły Specjalne W Biznesie Warsztaty z planowania, zarządzania i przywództwa, zorganizowane na bazie doświadczeń Sił Specjalnych i przeprowadzone przez oficerów JW. GROM.

2019-2021
Asbiro im. L. von Misesa w Warszawie Studia podyplomowe MBA / Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Projektami

2012
Uprawnienie do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

2009-2011
Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki Studia magisterskie o specjalności: Drogi, ulice i autostrady

2004-2009
Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki Studia inżynierskie o specjalności: Konstrukcje budowlane inżynierskie

Mam nadzieję, że powyższa lista mojego doświadczenia zawodowego i wykształcenia pozwoli Ci lepiej zrozumieć moje kompetencje i kwalifikacje w dziedzinie zarządzania projektami budowlanymi.